• +37060399149
  • info@erdvile.lt

Nendrių, švendrų, meldų pjovimas bei iškėlimas iš vandens

Vandens telkiniai, ypač šiltuoju metų laiku, sulaukia daug populiarumo: vieniems jie tampa pramoga, kiti čia grožisi gamta ar kt. Tačiau pakrantes neretai užgožia nendrynai, meldų gausa. Tad jei iškilo poreikis išvalyti pakrantę nuo šios augmenijos, džiaugiamės galėdami padėti.

  • Technika. Darbus atliekame naudodami „Mobitrac“ amfibiją. Dėl jos gebėjimo judėti tiek sausuma, tiek vandeniu ar pelkėtomis vietomis pasieksime itin sunkiai prieinamą vandens telkinį, jo dalį, patį paplūdimį. Šiam įrenginiui ne problema bus „užkopti“ ir į stačius šlaitus. Naudodami amfibiją operatyviai ir preciziškai pjauname vandens augmeniją – net iki 0,5 metro po vandeniu!
  • Vandens augmenijos šienavimas ir iškėlimas iš vandens. Amfibija ne tik pjauna vandens augmeniją, bet ir gali ją iškelti iš vandens, išnešti į krantą (nendrių iškėlimas, meldų iškėlimas).
  • Augmenijos rovimas su šaknimis. Didelio populiarumo sulaukia vandens augmenijos rovimo su šaknimis paslauga, garantuojanti ilgalaikius rezultatus. Tam naudojame specialią frezą. Išrovus augalus su šaknimis jų atžėlimo laikas gerokai pailgėja – maždaug net trejus metus pakrantė bus švari ir nereikalaus augmenijos tvarkymo. Tiesa, pasitaiko, jog klientai mano, kad išrovus augalus su šaknimis jų augimas bus visai sustabdytas. Tai čia turime paprieštarauti – gamta kai kuriuos dalykus sustygavusi ne taip, kaip mes norėtume, kad augalų atžėlimo išvengti nepavyks, tačiau jų augimo tempus galime reikšmingai sumažinti.
  • Dumblo šalinimas. Jei vandens telkinio krantas labai dumblėtas, galime pasiūlyti ir dumblo nusiurbimo paslaugą. Kitas sprendimas – smėlėto paplūdimio įrengimas.