Apie įmonę

Mūsų patirtis, išsamus bei nuoseklus darbas lėmė, jog esame vieni daugiausiai erdvių sukūrusių kompanijų
Didžiuojamės savo komandoje subūrę specialistus, kurie turi didelę bei įvairialypę patirtį. Šią patirtį jungiame su nuolatiniu tobulėjimu, todėl mūsų komanda nuolatos domisi naujausiomis landšafto architektūros tendencijomis, apželdinimo idėjomis bei technologinėmis naujovėmis. Būtent toks požiūris mūsų komandai suteikia galimybę kurti ne vien šiandienos, bet ir ateities žaliąsias erdves.
Kiekvienas projekto etapas, ar tai būtų idėjos pateikimas, jos įgyvendinimo etapų išdėstymas bei pats projekto išpildymas, visuomet yra lydimas griežto planavimo. Vienas pagrindinių mūsų darbo principų – jokios vietos atsitiktinumui.
Kurdami erdves nuosekliai ir detaliai studijuojame ne tik atskirą sklypą, bet taip pat jo bendrąją lokaciją, urbanistinę aplinką, ypač jei tai yra viešoji erdvė. Mums svarbiausia yra sukurti harmoningą erdvę, kuri būtų susijusi su savo aplinka. Įgyvendinant privačias erdves, daug dėmesio skiriame klientų gyvenimo būdui, pomėgių perpratimui. Tik suprasdami tikruosius poreikius galėsime savo klientams sukurti jų svajonių sodą.
Erdvilė savo klientams gali pasiūlyti visapusišką paslaugų paletę – pradedant nuo pirminės erdvės idėjos pateikimo (sklypo projektavimas) iki nuodugnaus ir detalaus kiekvieno projekto dalies įgyvendinimo. Kaip antai, vejos, gėlynų bei laistymo sistemų įrengimas; medžių, dekoratyvinių augalų bei krūmų parinkimas ir pasodinimas pagal harmoningą išdėstymo schemą; nuolatinė suformuoto sklypo ar jo dalių priežiūra.

Susisiekite su mumis